Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 468 від 22.07.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 23.07.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 22.07.2022                                468
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди
для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Дениса Олега Михайловича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на майдані Січових Стрільців у м. Долина, схему встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності погоджену в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківській області, Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області та ТзОВ «Віз», заяву ФОП Старцуна Олега Олексійовича про скасування рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 13.10.2020 № 109 «Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності», керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Денису Олегу Михайловичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності на майдані Січових Стрільців у м. Долина.

2.ФОП Денису Олегу Михайловичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на майдані Січових Стрільців у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Дениса О.М. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

5.Скасувати рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 13.10.2020 №109 «Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності».

Міський голова                              Іван Дирів