Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 451 від 16.06.2022. Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.06.2022                                451
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Бойчук Віри Олексіївни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 12-Б у м. Долина, рішення Долинської міської ради від 15.04.2022 № 1502-19/2022 «Про розгляд звернення гр. Бойчук В.О.», схему встановлення тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Бойчук Вірі Олексіївні встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 12-Б у м. Долина.

2.ФОП Бойчук Вірі Олексіївні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 12-Б у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Бойчук В.О. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                             Іван Дирів