Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 446 від 16.06.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.06.2022                                446
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Куцик Іванни Дмитрівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди № С1/4 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Куцик Іванні Дмитрівні встановити тимчасову споруду № С1/4 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

2.ФОП Куцик Іванні Дмитрівні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди № С1/4 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Куцик І.Д. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                     Іван Дирів