Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 444 від 16.06.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.06.2022                                444
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

 Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Гут Володимира Михайловича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності по вул. Б. Хмельницького, 97 у с. Гериня Калуського району Івано-Франківської області, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на земельну ділянку (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 507858826220), заяву про погодження розміщення тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності Гут Віри Володимирівни, схему встановлення тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Гут Володимиру Михайловичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Б. Хмельницького, 97 у с. Гериня Калуського району Івано-Франківської області.

2.ФОП Гут Володимиру Михайловичу отримати у віддіді містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Б. Хмельницького, 97 у с. Гериня Калуського району Івано-Франківської області.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Гут В.М. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                      Іван Дирів