Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 128 від 20.11.2020. Стан: чинний Дата публікації: 20.11.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 20.11.2020                                128
м. Долина
Про встановлення
тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Дички Василя Васильовича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського 4 у м. Долина, інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна, ескіз намірів та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Дичці Василю Васильовичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 4 у м. Долина терміном до 20.11.2024 року.

2.Фізичній особі–підприємцю Дичці В.В. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського, 4 у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта  прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Дичку В.В. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                         Володимир Гаразд