Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 350 від 26.01.2022    . Стан: чинний Дата публікації: 31.01.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 26.01.2022                                350
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

 Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Погляд Павлині Дмитрівні про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди № С1/3 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Погляд Павлині Дмитрівні встановити тимчасову споруду № С1/3 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

2.ФОП Погляд Павлині Дмитрівні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди № С1/3 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Погляд П.Д. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                                     Іван Дирів