Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 109 від 13.10.2020 . Стан: чинний Дата публікації: 13.10.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.10.2020           №109
м. Долина
Про встановлення
тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Старцуна Олега Олексійовича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на майдані Січових Стрільців у м. Долина, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Старцуну Олегу Олексійовичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності на майдані Січових Стрільців у м. Долина терміном до 20.01.2024 року.

2.Фізичній особі–підприємцю Старцуну О.О. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на майдані Січових Стрільців у м. Долина. Схему розміщення тимчасової споруди погодити в інженерних службах міста.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Старцуна О.О. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                            Володимир Гаразд