Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 347 від 26.01.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 31.01.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 26.01.2022                                347
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Мельника Петра Михайловича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка, 34 у с. Велика Тур’я Калуського району Івано-Франківської області, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, схему встановлення тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Мельнику Петру Михайловичу встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка, 34 у с. Велика Тур’я Калуського району Івано-Франківської області.

2.ФОП Мельнику Петру Михайловичу отримати в уповноваженого органа з питань містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Шевченка, 34 у с. Велика Тур’я Калуського району Івано-Франківської області.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Мельника Петра Михайловича забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                            Іван Дирів