Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 104 від 13.10.2020 . Стан: чинний Дата публікації: 13.10.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.10.2020                           №104
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Гереги Ніни Василівни про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди № 41 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою (Серія ЯЯ № 136103), лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасової споруди та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Герезі Ніні Василівні встановити тимчасову споруду № 41 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина.

2.ФОП Герезі Ніні Василівні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Шевченка в м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Герегу Н.В. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

5. Скасувати рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 25.04.2016. №49 «Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності».

Міський голова                              Володимир Гаразд