Про встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 55 від 24.06.2020. Стан: чинний Дата публікації: 25.06.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 24.06.2020                                №55
м. Долина
Про встановлення тимчасової споруди для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Годуб’яка Андрія Петровича про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Грушевського в м. Долина, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, лист-згоду адміністрації КП «Долинські ринки», схему встановлення тимчасової споруди та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Годуб’яку Андрію Петровичу встановити тимчасову споруду №6 для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Грушевського в м. Долина.

2.ФОП Годуб’яку Андрію Петровичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території КП «Долинські ринки» по вул. Грушевського в м. Долина.

3.Після розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Годуб’яка А.П. забезпечити утримання тимчасової споруди та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

5.Скасувати рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 01.08.2012. №227 «Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності».

Міський голова                                               Володимир Гаразд