Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії

Тип документу: . № 17 від 21.01.2021    . Стан: нечинний Дата публікації: 25.01.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 21.01.2021                               № 17
м. Долина
Про встановлення тарифу
на виробництво теплової енергії

Розглянувши лист ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ ДОЛИНА» про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії, середньозважені тарифи на теплову енергію, середньозважені тарифи на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу для потреб установ, та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання»,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ ДОЛИНА»  тариф на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій,  що фінансуються з державного чи місцевого бюджету в розмірі 1347,67 грн./Гкал (без ПДВ), що виробляється на установках   з   використанням   альтернативних   джерел  енергії, які знаходяться за адресами:вул. Степана Бандери, 8а м. Долина;просп. Незалежності, 17а м. Долина.

2. Рішення виконавчого комітету Долинської міської ради №123 від 13.10.2020 року «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії»  вважати таким, що втратило чинність. 

3.Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному сайті Долинської міської ради.

Міський голова                                           Іван Дирів