Про встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 107 від 13.10.2020 . Стан: чинний Дата публікації: 13.10.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.10.2020             №107
м. Долина
Про встановлення
групи тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення Лук’янчука Сергія Володимировича про надання дозволу на встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Степана Бандери, 2 у м. Долина, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити Лук’янчуку Сергію Володимировичу встановити групу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Степана Бандери, 2 у м. Долина терміном до 20.08.2025 року.

2.Лук’янчуку Сергію Володимировичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Степана Бандери, 2 у м. Долина.

3.Після розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати Лук’янчука С.В. забезпечити утримання групи тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                    Володимир Гаразд