Про встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 110 від 13.10.2020 . Стан: чинний Дата публікації: 13.10.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.10.2020                                №110
м. Долина
Про встановлення групи тимчасових споруд
для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Воляр Оксани Михайлівни про надання дозволу на встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського в м. Долина, договір про встановлення особистого строкового земельного сервітуту, схему встановлення групи тимчасових споруд та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Воляр Оксані Михайлівні встановити групу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського в м. Долина відповідно до схеми (додається).

2.Фізичній особі-підприємцю Воляр Оксані Михайлівні отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Грушевського в м. Долина.

3.Після розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Воляр Оксану Михайлівну забезпечити утримання групи тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                    Володимир Гаразд