Про встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 108 від 13.10.2020 . Стан: чинний Дата публікації: 13.10.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 13.10.2020          №108
м. Долина
Про встановлення
групи тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Шимківа Миколи Володимировича про надання дозволу на встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Міцкевича, 69 в м. Долина, договір оренди земельної ділянки від 06.06.2016 року, лист-згоду ПАТ «Укртелеком», ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Шимківу Миколі Володимировичу встановити групу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Міцкевича, 69 в м. Долина терміном до 26.05.2021 року.

2.Фізичній особі-підприємцю Шимківу М.В. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Міцкевича, 69 в м. Долина. Схему розміщення групи тимчасових споруд погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Після розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Шимківа М.В. забезпечити утримання групи тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                 Володимир Гаразд