Про встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 216 від 18.12.2019. Стан: чинний Дата публікації: 18.12.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 18.12.2019.        №216
м. Долина
Про встановлення групи тимчасових споруд для
провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Баранович Любові Ярославівни про надання дозволу на встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Торгова, 12 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (Серія ЯИ № 902623), договір найму торгового місця, ескіз намірів та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Баранович Любові Ярославівні встановити групу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Торгова, 12 в м. Долина на термін дії договору найму торгового місця.

2.Фізичній особі-підприємцю Баранович Л.Я. отримати у відділі містобудування та архітектури паспорт прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території ринку по вул. Торгова, 12 в м. Долина. Схему розміщення групи тимчасових споруд погодити в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3.Після розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспорта прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Баранович Л.Я. забезпечити утримання групи тимчасових споруд та прилеглої території по периметру 5 метрів у відповідності до правил благоустрою.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд