Про встановлення автобусної зупинки та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Тип документу: . № 469 від 22.07.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 23.07.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 22.07.2022                                469
м. Долина
Про встановлення автобусної зупинки та тимчасових
споруд для провадження підприємницької діяльності

Розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Лабудяка Михайла Михайловича про надання дозволу на встановлення автобусної зупинки та двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Обліски у м. Долина, схему встановлення автобусної зупинки та двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності погоджену в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківській області та Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області, лист Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області від 15.02.2022 №2030/41/20/01-22 та керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дозволити фізичній особі–підприємцю Лабудяку Михайлу Михайловичу встановити автобусну зупинку та дві тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Обліски у м. Долина.

2.ФОП Лабудяку Михайлу Михайловичу отримати у відділі містобудування та архітектури паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Обліски у м. Долина.

3.Після розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності повідомити міську раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4.Зобов’язати ФОП Лабудяка М.М. забезпечити утримання автобусної зупинки та двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності і прилеглої території по периметру 10 метрів відповідно до правил благоустрою.

Міський голова                                   Іван Дирів