Про узаконення реконструкції квартири

Тип документу: . № 331 від 25.10.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 25.10.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 25.10.2011.                               № 331
м. Долина
 
Про узаконення реконструкції квартири
 
Розглянувши заяву громадянки Шекеряк І. І. щодо розширення квартири за рахунок будівництва 2-х житлових кімнат з реконструкцією частини покрівлі будинку по вул. Шептицького,7 кв.10 в м.Долина, беручи до уваги рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2008 №196 «Про надання дозволу на проведення проектно-пошукових робіт», технічний паспорт, ескізні пропозиції, протокол №339 про вчинення правопорушення у сфері містобудівної діяльності від 03.10.2011р.,постанову №339 про накладання штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності від 03.10.20011р., керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність” та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Узаконити громадянці Шекеряк І.І.проведену реконструкцію частини існуючої покрівлі та житлової квартири з розширенням за рахунок будівництва 2-ох кімнат по вул.Шептицького,7 кв.10 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянку Шекеряк І.І. отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію частини існуючої покрівлі та житлової квартири з розширенням за рахунок будівництва 2-ох кімнат по вул.Шептицького,7 кв.10 в м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку.
3. Відповідно до Положення “Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” та “Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста” громадянці Шекеряк І.І. укласти угоду з міською радою про сплату пайового внеску у тижневий термін.
4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
Міський голова                                                              Володимир Гаразд