Про технічний стан дитячих та ігрових майданчиків на території Долинської територіальної громади

Тип документу: . № 427 від 16.06.2022. Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.06.2022             427
м. Долина
Про технічний стан дитячих та ігрових майданчиків
на території Долинської територіальної громади

Заслухавши інформацію про технічний стан дитячих та ігрових майданчиків, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію управління благоустрою та інфраструктури про технічний стан дитячих та ігрових майданчиків на території Долинської територіальної громади взяти до уваги (додається).

2.Створити робочу групу для визначення балансової приналежності дитячих майданчиків з наступною передачею їх на баланс для поточного обслуговування.

3.Управлінню благоустрою та інфраструктури до 01 червня 2023 року підготувати інформацію про стан дитячих майданчиків в старостинських округах та пропозиції щодо їх утримання.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Івана Пастуха.

Міський голова                               Іван Дирів

Додаток до рішення виконкому
від 16.06.2022 № 427

Інформація про стан дитячих та ігрових майданчиків
на території Долинської ТГ

Основними завданнями при встановленні майданчиків є сприяння підвищенню фізичної підготовки усіх вікових категорій, організація змістовного дозвілля, створення для мешканців територіальної громади умов комфортного дозвілля. Дитячі та спортивні майданчики розташовані у кожному великому дворі багатоповерхових будинків та приватному секторі.

Станом на травень 2022 року на території Долинської територіальної громади нараховується 111 дитячих та спортивних майданчиків, з них 78 на території міста Долина 53 встановлені без рішення виконкому, 27 потребують додаткового укомплектування. Частина майданчиків підлягає частковому ремонту по заміні дерев’яних чи металевих елементів та встановлення огородження.

Начальник управління
благоустрою та інфраструктури                                      Віталій Юсип