Про суборенду приміщення

Тип документу: . № 214 від 18.12.2019. Стан: чинний Дата публікації: 18.12.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 18.12.2019.               №214
м. Долина
Про суборенду приміщення

Розглянувши звернення лікаря-офтальмолога Дзудзило Роксани Богданівни та клопотання КП «Долинська центральна районна аптека №18» про надання дозволу на передачу в суборенду частини орендованого нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Дати дозвіл орендарю КП «Долинська центральна районна аптека №18» на укладення договору суборенди з лікарем-офтальмологом Дзудзило Роксаною Богданівною на частину нежитлового приміщення площею 19,8 кв.м та площу місць загального користування, розташованого за адресою: проспект Незалежності, 8а для використання під офтальмологічний кабінет терміном до 31.12.2020 року.

2.Попередити, що розрахунок плати за суборенду та контроль за спрямуванням її (в частині, що перевищує суму орендної плати за майно, яке передається в суборенду) до бюджету здійснює комунальне підприємство «Управління комунального майна».

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд