Про суборенду приміщення

Тип документу: . № 238 від 28.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 28.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 28.11.2018.                                 № 238

м. Долина

Про суборенду приміщення

 Розглянувши звернення управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації про надання згоди на передачу в суборенду частини будівлі центрального теплового пункту загальною площею 70,8 кв.м, по проспекту Незалежності, 17а, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

  1. Надати згоду орендарю, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, на передачу в суборенду частини будівлі центрального теплового пункту загальною площею 70,8 кв.м (що становить 45,4% насосної № 4 – 155,9 кв.м, згідно з експлікацією технічного паспорта) та металевої димової труби розташованих за адресою: проспект Незалежності, 17а та укладення договору суборенди з товариством з обмеженою відповідальністю «Західтеплоенергоінвест-Долина» з метою організації виробництва теплової енергії, з 01.01.2019 року терміном до 30.04.2019 року.
  2. Зобов’язати, управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, погодити договір суборенди з юридичним відділом Долинської міської ради та комунальним підприємством «Управління комунального майна» в місячний термін.
  3. Попередити, що розрахунок плати за суборенду та контроль за спрямуванням її (в частині, що перевищує суму орендної плати за майно, яке передається в суборенду) до бюджету здійснює комунальне підприємство «Управління комунального майна».
  4. В разі невиконання п.2 дане рішення втрачає чинність.

        Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір