Про суборенду приміщення

Тип документу: . № 236 від 28.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 28.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 28.11.2018.                                 № 236

м. Долина

Про суборенду приміщення

Розглянувши звернення управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації про надання згоди на передачу в суборенду приміщення котельні по вул. Степана Бандери, 8а загальною площею 59,9 кв.м, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Закон України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Надати згоду орендарю, управлінню освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації, на передачу в суборенду приміщення котельні загальною площею 59,9 кв.м (паливна № 1 – 46,9 кв.м, операторська № 2 – 6,3 кв.м, побутова № 3 – 6,7 кв.м. згідно з експлікацією технічного паспорта), розташованого за адресою: вул. Степана Бандери, 8а, та укладення договору суборенди з товариством із обмеженою відповідальністю «Західтеплоенергоінвест-Долина» з метою організації виробництва теплової енергії, з 01.01.2019 року терміном до 30.04.2019 року.
  2. Зобов’язати управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації погодити договір суборенди з юридичним відділом Долинської міської ради та комунальним підприємством «Управління комунального майна» в місячний термін.
  3. Попередити, що розрахунок плати за суборенду та контроль за спрямуванням її (в частині, що перевищує суму орендної плати за майно, яке передається в суборенду) до бюджету здійснює комунальне підприємство «Управління комунального майна».
  4. В разі невиконання п.2 дане рішення втрачає чинність.

        Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір