Про стан роботи з утилізації ТПВ

Тип документу: . № 107 від 27.05.2021  . Стан: чинний Дата публікації: 28.05.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 27.05.2021                                107
м. Долина
Про стан роботи з утилізації ТПВ

Заслухавши інформацію директора КП «Комунгосп» та розглянувши поданий звіт і матеріали до нього, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Інформацію про стан роботи з утилізації твердих побутових відходів взяти до уваги (додається).

Заступник міського голови                                                  Роман Ісайчук

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Долинської  міської ради
від 27.05.2021 № 107

Інформація про стан роботи з утилізації твердих побутових відходів

Правильна утилізація відходів є одним з найважливіших завдань сучасного цивілізованого світу, які треба негайно вирішувати для збереження екології довкілля.

Комунальне підприємство «Комунгосп» має в користуванні і обслуговує  полігон для захоронення твердих побутових відходів, що розташований на землях Рахинського лісництва поза межами села Тростянець Калуського району. Захоронення ТПВ на полігоні відбувається відповідно до робочого проекту. На даному полігоні працює два працівники. Робітник на полігоні здійснює пропуск  на  територію  автотранспорт  тих підприємств,  з  якими оформлені договори на захоронення відходів, а також на полігоні знаходиться бульдозерист, який розрівнює та ущільнює відходи.  Робочий час полігону ТПВ з 8.00 до 17.15 год.

Щоденно  підприємство  має і використовує в своїй діяльності 368 металевих контейнерів для збору твердих побутових відходів місткістю 1,1 м. куб., які розміщені на 61 сміттєвих майданчиках .  Частина контейнерів (а саме 35 штук) пристосована і використовується для роздільного збору відходів.

КП «Комунгосп» проводить вивіз твердих побутових відходів з облаштованих сміттєвих майданчиків на території м. Долина, с. Рахиня, с. Слобода Долинська, с. Тяпче, с. Княжолука, с. Яворів,  а також проводиться вивіз ТПВ ручної загрузки в решта сільських населених пунктах ОТГ

Збором, вивезенням та захороненням твердих побутових відходів, займається 32 працівника.

Підприємство використовує в своїй діяльності автомобілі та іншу техніку, пристосовану для збирання, навантаження, вивозу та захоронення твердих побутових відходів.

Зокрема, для збору зі сміттєвих майданчиків і вивезення на полігон для подальшого захоронення підприємство має три великотоннажні автомобілів МАЗ з бункерами місткістю не менше 18 м. куб. кожен, а також п’ять автомобілів ЗіЛ з бункерами місткістю по 10 м. куб. кожен.  Всі сміттєвози обладнані устаткуванням для механізованого навантаження і вивантаження ТПВ.

Для вивезення нестандартних, великогабаритних та будівельних відходів і для ліквідації стихійних звалищ  КП «Комунгосп» має два великотонажні самоскиди МАЗ, самоскиди ЗіЛ, а також колісний трактор з причепом.

Для навантаження ТПВ і прибирання сміттєвих майданчиків КП «Комунгосп» має два екскаватори-навантажувачі  «Борекс 2101».

Вивезено та захоронено протягом  чотирьох місяців поточного року 17 564 м.куб. (2020 року 12 962,681 т)  побутових відходів від жителів ОТГ, підприємств, установ.

Зберігається тенденція до постійних утворень стихійних сміттєзвалищ в наслідок не правильного поводження жителями з ТПВ та не дотримання «Правил благоустрою території, чистоти та порядку». Працівниками КП «Комунгосп» спільно з інспекцією міської ради ведуться інформаційно-роз’яснювальні роботи з жителями Долинського ТГ.

Протягом квітня, травня поточного року активно проводиться робота по укладанню договорів «Про надання послуг з поводженням ТПВ» з громадою та приватними підприємцями, що заходяться на території громади.

Динаміка накопичення, захоронення (тис.куб.м) Кількість  
Станом на 01.01.19 р. 11638 т  
Станом на 01.01.20 р. 12042 т  
Станом на 01.01.21 р. 12962,681 т  

 

 

Керуючий справами
виконавчого комітету                                                  Роман Михнич