Про розміщення інформаційного обладнання

Тип документу: . № 390 від 12.12.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 12.12.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 12.12.2012.                               № 390

м. Долина

Про розміщення інформаційного обладнання
 
         Розглянувши заяву ФОП Романишина В.В. про затвердження проектної документації на встановлення інформаційно-комунікаційного обладнання на житлових будинках м. Долина, керуючись Порядком погодження розміщення та надання в користування місць для прокладання телекомунікаційних мереж і встановлення додаткових пристроїв в житлових будинках та інших об’єктах, що віднесені до комунальної власності територіальної громади міста Долини, затвердженим рішенням міської ради від 30.03.2012. № 593-17/2012 та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити проектну документацію на встановлення інформаційно-комунікаційного обладнання на житлових будинках в м. Долина.
 
2. Погодити ФОП Романишину В.В. розміщення та надання в користування місць для прокладання телекомунікаційних мереж і встановлення додаткових пристроїв в житлових будинках в м. Долина відповідно до проектної документації.
 
3. Зобов’язати ФОП Романишина В.В. заключити договори оренди за користування майном, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Долини з балансоутримувачем.
 
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Любомира Волошанського.
 
 
 
Міський голова                                                           Володимир Гаразд