Про роботу комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам

Тип документу: . № 405 від 12.05.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 13.05.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 12.05.2022                                 405
м. Долина

Про роботу комісії з визначення
розміру збитків заподіяних власникам
землі та землекористувачам

З метою визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв’язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок, рішенням виконавчого комітету Долинської міської ради від 06.04.2021 №38 було створено комісію з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

Рішенням виконавчого комітету від 26.01.2022 №322 було створено дану комісію в новому складі.

Так, протягом минулого року комісією було розглянуто 22 звернення землевласників та землекористувачів на території с. Яворів в результаті яких нараховано кошти на загальну суму 70212,75 грн від збитків заподіяних внаслідок діяльності ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Долинанафтогаз» на площу земель 1,0893 га.

З початку 2022 року по даний час розглянуто 7 аналогічних звернень загальною площею 0,5495 га на суму 49639,20 грн. Звернення було розглянуто з виїздами на місце, про що складені відповідні Акти.

В розрахунок розміру нанесених збитків від пошкодження ґрунтового покриву земельних ділянок входить вартість агротехнічних робіт, норми внесення мінеральних та органічних добрив, вартість добрив і насіння, норми висіву та врожайність сільськогосподарських культур, а також розміри земель, на яких нанесені збитки.

Всі нараховані кошти виплачено в повному обсязі.

Виходячи із вищенаведеного та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради.

 

В И Р І Ш И В: 

Інформацію про роботу комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам взяти до уваги.

 

Міський голова                                                                              Іван Дирів