Про реконструкцію квартири

Тип документу: . № 355 від 23.11.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 23.11.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 23.11.2011.                               № 355
м. Долина
 
Про реконструкцію квартири
 
Розглянувши заяву громадянки Шикор Т. Я. щодо реконструкції квартири з розширенням за рахунок прибудови по вул. Медична,1/1 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (серія ЯЖ №551013), договір купівлі-продажу від 26.09.2006 року, технічний паспорт, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, виданий Івано-Франківським обласним бюро технічної інвентаризації, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність” та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В:

 

1. Дозволити громадянці Шикор Т. Я. провести реконструкцію квартири з розширенням за рахунок прибудови по вул. Медична,1/1 в м. Долина.
 
2. Зобов’язати громадянку Шикор Т.Я. отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію квартири з розширенням за рахунок прибудови по вул. Медична,1/1 в м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку.
3. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
 
 
 
 
Міський голова                                                              Володимир Гаразд