Про призначення переможця конкурсу виконавцем послуг з вивезення побутових відходів з території міста

Тип документу: . № 364 від 15.11.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 15.11.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від  15.11.2012.                             № 364
м. Долина
 
Про призначення переможця конкурсу
виконавцем послуг з вивезення побутових
відходів з території міста
 

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку проведення конкурсу на право надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території міста Долини, затвердженого рішенням виконавчого комітету Долинської міської ради від 03.07.2012. № 148, на підставі протоколу оцінки пропозицій конкурсних торгів від 16 жовтня 2012 року, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В:

 

1. Призначити переможця конкурсу на право надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території міста Долини комунальне підприємство «Комунгосп» Долинської міської ради виконавцем послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території міста Долини.
 
2. Зобов’язати комунальне підприємство «Комунгосп» Долинської міської ради (В.Винник) протягом десяти календарних днів з дня прийняття рішення виконкому укласти договір з міською радою на виконання послуг з вивезення побутових відходів на певній території відповідно до типового договору терміном до 15.11.2013 року.
 
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Волошанського Л.Є.
 
 
 
Секретар міської ради                                                         Віктор Гошилик