Про присвоєння адреси

Тип документу: . № 213 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 13.07.2011.                                  № 213
м. Долина
 
Про присвоєння адреси
 
Розглянувши лист ПОСП «Долинського теплично-овочевого комбінату» про зміну та присвоєння адреси, технічні паспорти на громадські будинки, довідку відділу містобудування та архітектури №3 від 24.06.2011р., відповідно до рішення виконкому міської ради від 05.08.2010. № 177 “Про затвердження Положення про адресну систему м. Долина”, а також у зв’язку з необхідністю впорядкування нумерації домоволодінь, керуючись ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

 

1. Ковбасному цеху по вул. Підлівче (літера А) та земельній ділянці, розташованій за адресою: вул.Підлівче,63 м. Долина, що належать ПОСП «Долинський ТОК”, присвоїти адресу: м. Долина вул. Підлівче 65.
 
2. Адміністративній будівлі по вул. Підлівче (літери А, Б) та земельній ділянці, розташованій за адресою: вул.Підлівче,68 м. Долина, що належать ПОСП «Долинський ТОК”, присвоїти адресу: м. Долина вул. Підлівче 62А.
 
3. Зобов’язати ПОСП «Долинський теплично-овочевого комбінат» встановити на споруді номерний знак згідно з новою адресою, звернутися у відділ земельних ресурсів міської ради, Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації та реєстрації прав власності на нерухомість для внесення змін до адресної документації на споруди.
 
 
 
 
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський