Про припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування та встановлення піклування над нею

Тип документу: . № 334 від 26.01.2022 . Стан: чинний Дата публікації: 31.01.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 26.01.2022                                № 334
м. Долина
Про припинення піклування над дитиною,
позбавленою батьківського піклування
та встановлення піклування над нею

З метою захисту прав та інтересів дитини, розглянувши заяву та долучені до неї документи К. С. Б., стосовно припинення піклування над неповнолітньою К. А. О., дитиною, позбавленою батьківського піклування та встановлення піклування над нею, беручи до уваги Висновок Служби у справах дітей міської ради про доцільність встановлення піклування та відповідність його інтересам дитини від 24.01.2022 №10/01-18 та рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 24.01.2022 р., керуючись ст. ст. 243, 244 Сімейного кодексу України, ст. ст. 58,61,62,63,74 Цивільного кодексу України, ст. ст. 5,6,11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

1.Припинити піклування над К. А. О., у зв’язку зі смертю піклувальника, К. Н. Л. (свідоцтво про смерть 1-НМ № _______ за актовим записом № __ від 12.01.2022 р., видане Долинським відділом державної реєстрації  актів цивільного стану у Калуському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)).

2.Встановити піклування над К. А. О., дитиною, позбавленою батьківського піклування та призначити її піклувальником тітку по материній лінії, К. С. Б., яка зареєстрована за адресою: _____________________ Калуського району Івано-Франківської області.

3.Зобов’язати К. С. Б.,

  • звернутися до Відділу адміністративного забезпечення №1 (м. Долина) Управління соціального захисту населення Калуської РДА в Івано-Франківській області з метою призначення передбачених чинним законодавством України виплат на дитину;
  • подавати Службі у справах дітей міської ради до 01 січня поточного року щорічний звіт про виконання обов’язків піклувальника.

4.Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медичної допомоги Долинської міської ради» (В. Фотуйма):

  • забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду;
  • надавати Службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 березня звіт про стан здоров’я К. А. О., дотримання піклувальником рекомендацій лікаря.

5.Управлінню освіти Долинської міської ради (І. Сайко):

  • надавати Службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 березня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь піклувальника у вихованні дитини.

6.Рекомендувати Відділенню № 1 Калуського районного відділу ГУ НП в Івано-Франківській області (С. Смижук) надавати Службі у справах дітей Долинської міської ради щорічно до 01 березня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку піклувальника та дитини.

7.Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Долинської міської ради від 21.08.2007 року №384 «Про призначення опікуна над малолітньою К. А. О.»

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступницю міського голови Шевченко А. В.

Міський голова                                  Іван Дирів