Про проведення акції «Весняна толока – 2021»

Тип документу: . № 58 від 16.04.2021  . Стан: чинний Дата публікації: 16.04.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.04.2021                                № 58
м. Долина
Про проведення акції
«Весняна толока – 2021»

 З метою покращення стану довкілля, залучення широких верст населення до благоустрою, озеленення, приведення у належний санітарний стан Долинської територіальної громади підготовки до святкування Великодня, керуючись ст. 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Провести в період з 17 по 30 квітня 2021 року акцію «Весняна толока – 2021».

2.Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити проведення комплексу санітарних робіт на прилеглій та закріпленій території з прибирання та вивезення сміття.

3.Керівникам закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх та позашкільних закладів організувати та провести заходи з прибирання та озеленення закріпленої та прилеглої території закладу.

4.Керівникам управлінських компаній ТзОВ «Нова Долина», ТзОВ «Долина-Сервіс», головам ОСББ забезпечити прибирання та впорядкування прибудинкових територій.

5.Працівникам сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням спільно з старостами відповідно до закріплених старостинських округів провести роз’яснювальну роботу, щодо залучення жителів Долинської територіальної громади до участі в акції «Весняна толока – 2021».

6.Всі роботи по виконанню акції «Весняна толока – 2021» проводити з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог пов’язаних з поширенням респіраторної хвороби COVID-19.

7.Дане рішення опублікувати у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа» та висвітлювати хід проведення акції в засобах масової інформації.

8.Заступнику міського голови Андрію Курташу подати до 19 квітня 2021 року конкретний план заходів з проведення «Весняна толока – 2021».

Міський голова                                                                    Іван Дирів