Про продовження договору оренди

Тип документу: . № 367 від 23.02.2022. Стан: чинний Дата публікації: 28.02.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 23.02.2022                                № 367
м. Долина
Про продовження договору оренди

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Бабінця Василя Юрійовича про продовження договору оренди частини нежитлового приміщення  по вул. Шевченка,12а в с. Тростянець, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», керуючись законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Продовжити чинному орендарю, фізичній особі-підприємцю Бабінцю Василю Юрійовичу, договір оренди без проведення аукціону на частину нежитлового приміщення площею 17,4 кв.м по вул. Шевченка,12а в с.Тростянець, з 21.05.2022 року.

2.Договір продовжується на тих самих умовах з урахуванням вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі майна в оренду: місячна орендна плата – 3228,92 гривень, строк оренди – 2 роки 11 місяців.

3.Доручити Управлінню житлово-комунального господарства Долинської міської ради укласти договір оренди в порядку та строки, передбачені Порядком передачі майна в оренду.

4.Орендарю укласти договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг.

Міський голова                               Іван Дирів