Про продовження  договору  оренди без проведення аукціону

Тип документу: . № 141 від 20.11.2020. Стан: чинний Дата публікації: 20.11.2020

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від  20.11.2020       141
м. Долина

Про продовження  договору  оренди
без проведення аукціону

Розглянувши звернення Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України про продовження договору оренди  частини нежитлового приміщення по вул. Грушевського, 18, в м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням міської ради від 11.12.2014. № 1814-55/2014 «Про Методику розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу за користування комунальним майном територіальної громади м. Долина» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Продовжити чинному орендарю, Управлінню виконавчої дирекції фонду соціального страхування України, договір оренди без проведення аукціону на частину нежитлового приміщення площею 104,6 кв.м (згідно з експлікацією технічного паспорта кабінети №39-44) та площі місць загального користування по вул. Грушевського, 18 в м. Долина, з 01.01.2021 року.

2.Договір продовжується на тих самих умовах, на яких був укладений договір оренди, що продовжуються, з урахуванням вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі майна в оренду. Орендна плата – річна орендна плата в розмірі однієї гривні.

3.Затвердити додаткову умову – строк оренди до 31.12.2021 року.

4.Управлінню житлово-комунального господарства Долинської міської ради укласти додаткову угоду про продовження договору оренди, шляхом викладення договору оренди в новій редакції згідно з примірним договором оренди в порядку та строки, передбачені Порядком передачі майна в оренду.

Міський голова                                    Володимир Гаразд