Про представництво інтересів дітей які перемістилися (евакуювалися) із зони бойових дій

Тип документу: . № 473 від 22.07.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 23.07.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 22.07.2022                                 №473
м. Долина
Про представництво інтересів
дітей які перемістилися
(евакуювалися) із зони бойових дій

Розглянувши листа Долинського обласного центру соціальної підтримки сімей та дітей «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради від 07.07.2022 № 257 щодо представництва інтересів дітей, тимчасово евакуйованих із зони бойових дій, які знаходяться у даному закладі без супроводу законних представників та для вирішення питання отримання ними статусу внутрішньо переміщених осіб, відповідно до ст. 66 Цивільного кодексу України, ст. 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», ст. 245 Сімейного кодексу України, ст.ст. 17, 18 постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2022 № 385 «Деякі питання тимчасового переміщення (евакуації) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, в умовах воєнного стану», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

1.Уповноважити адміністрацію Долинського обласного центру соціальної підтримки сімей та дітей «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради на виконання повноважень законного представника дітей, які перемістилися (евакуювалися) із зони бойових дій, на період їх перебування у даному закладі.

2.Доручити Службі у справах дітей Долинської міської ради здійснювати нагляд за дотриманням прав та інтересів дітей, які перемістилися (евакуювалися) із зони бойових дій на територію Долинської міської територіальної громади.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступницю міського голови Шевченко А. В.

Міський голова                                          Іван Дирів