Про  передачу в оренду та укладення договору оренди на приміщення по вул. Грушевського,24 б

Тип документу: . № 381 від 25.03.2022    . Стан: чинний Дата публікації: 28.03.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від  25.03.2022                                381
м. Долина
Про  передачу в оренду та укладення
договору оренди на приміщення
по вул. Грушевського,24 б

Розглянувши звернення військової частини  про надання в оренду приміщення комунальної власності  по  вул. Грушевського,24б, відповідно до указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно», керуючись ст.631 Цивільного кодексу України, законами України, «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного спротиву», «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Включити до Переліку другого типу об’єкт нерухомого майна  комунальної власності (згідно експлікації технічного паспорта: школа літ. А- загальною площею 1752,8кв.м; ворота №1,  площею14,5 кв.м; огорожа №2, площею 133,4 кв.м; огорожа №3, площею 40,4кв.м), розташований за адресою: вул. Грушевського, 24б, в м. Долина, з наміром передачі в оренду  Івано-Франківській квартирно-експлуатаційній частині району без проведення аукціону, з 01 березня 2022 року (тобто  з дати фактичного використання даного  об’єкта нерухомого майна).

2.Затвердити умови на яких передається в оренду об’єкт нерухомого майна по вул. Грушевського, 24б   у  м. Долина без проведення аукціону та  включає  строк – на час введення воєнного стану в Україні (в т.ч. на території Долинської територіальної громади) та розмір орендної плати –  у розмірі однієї гривні за даний період.

3.Доручити Долинському ліцею №5 Долинської міської ради Івано-Франківської області укласти договір оренди майна з Івано-Франківською квартирно-експлуатаційною частиною району в терміни згідно чинного законодавства.

4.Орендарю укласти угоди на відшкодування витрат з надання усіх комунальних послуг відповідно до вимог чинного законодавства.

Міський голова                                                                          Іван Дирів