Про  передачу в оренду та укладення договору оренди на приміщення по вул. Грушевського, 24

Тип документу: . № 380 від 25.03.2022  . Стан: чинний Дата публікації: 28.03.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від  25.03.2022                                380
м. Долина
Про  передачу в оренду та укладення
договору оренди на приміщення
по вул. Грушевського, 24

Розглянувши звернення командира військової частини  про укладення договору оренди  приміщення  по  вул. Грушевського,24 комунальної власності з Івано-Франківською КЕЧ району, відповідно до указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно», керуючись законами України, «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного спротиву», «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Включити до Переліку другого типу об’єкт нерухомого майна  комунальної власності (згідно експлікації технічного паспорта: школа-інтернат літ. А- загальною площею 10637,9кв.м; ізолятор літ. Б – загальною площею 250,8 кв.м; пральня літ. Е-загальною площею 521,3кв.м; овочесховище літ. Є – загальною площею 108,2кв.м; теплиця літ. Ж-загальною площею 8,2кв.м; димова труба літ. З – загальною площею 4,5 кв.м;  котельня літ. Д.- загальною площею 168,0 кв.м; ворота №1; ворота №2; огорожа №3), розташований за адресою: вул. Грушевського, 24, в м. Долина), з наміром передачі в оренду Івано-Франківському КЕЧ району без проведення аукціону, з 25 лютого 2022 року (тобто з дати фактичного використання даного об’єкта нерухомого майна).

2.Затвердити умови на яких передається в оренду об’єкт нерухомого майна по вул. Грушевського, 24   у  м. Долина без проведення аукціону та  включає  строк оренди – на час введення воєнного стану в Україні (в т.ч. на території Долинської територіальної громади) та розмір орендної плати –  у розмірі однієї гривні за даний період.

3.Доручити Долинському Ліцею «Науковий» Долинської міської ради Івано-Франківської області укласти договір оренди майна з Івано-Франківською КЕЧ району в терміни згідно чинного законодавства.

4.Орендарю укласти угоди на відшкодування витрат з надання усіх комунальних послуг відповідно до вимог чинного законодавства.

Міський голова                                                                    Іван Дирів