Про організацію громадських робіт

Тип документу: . № 410 від 12.12.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 12.12.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 12.12.2012.                               № 410

м. Долина

Про організацію громадських робіт
 
Розглянувши звернення комунальних підприємств Долинської міської ради «Комунгосп» та «Житлово-експлуатаційна організація», керуючись Положенням про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 р. №839, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В:

 
1. Дозволити комунальному підприємству «Комунгосп» в 2013 році залучати до проведення оплачуваних громадських робіт осіб, які не мають роботи, зайнятих трудовою діяльністю осіб, які виявили бажання працювати у вільний від основної роботи час, учнівську та студентську молодь, яка виявила бажання працювати у вільний від навчання час, пенсіонерів, інвалідів в кількості 240 чоловік.
 
2. Дозволити комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація» в 2013 році залучати до проведення оплачуваних громадських робіт осіб, які не мають роботи, зайнятих трудовою діяльністю осіб, які виявили бажання працювати у вільний від основної роботи час, учнівську та студентську молодь, яка виявила бажання працювати у вільний від навчання час, пенсіонерів, інвалідів в кількості 60 чоловік.
 
3. Доручити керівникам КП «Комунгосп» (В.Винник) та КП «ЖЕО» (П.Корбут) укладати угоди з районним центром зайнятості для залучення осіб до проведення громадських робіт.
 
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Любомира Волошанського.
 
 
 
Міський голова                                                           Володимир Гаразд