Про організацію надання адміністративних послуг

Тип документу: . № 116 від 08.07.2021  . Стан: чинний Дата публікації: 09.07.2021

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 08.07.2021                                116
м. Долина
Про організацію
надання адміністративних послуг

Заслухавши та розглянувши інформацію начальника управління – адміністратора управління надання адміністративних послуг Віри Луцької   «Про організацію надання адміністративних послуг» на території  громади, керуючись  Законом України «Про адміністративні послуги» та ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника управління – адміністратора управління надання адміністративних послуг Віри Луцької «Про організацію надання адміністративних послуг» взяти до уваги (додається);

2.Визнати роботу управління надання адміністративних послуг Долинської міської ради з організації на території громади адміністративних послуг задовільною та такою, що потребує постійного моніторингу якості;

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Романа Михнича.

Міський голова                                                                             Іван Дирів

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Долинської міської ради
від 08.07.2021 № 116

Інформація про організацію надання адміністративних послуг

Управління надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) Долинської міської ради (далі – управління; ЦНАП) є структурним підрозділом Долинської міської ради, що утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, першочергово Законом України «Про адміністративні послуги», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями органу місцевого самоврядування, Положенням про Управління надання адміністративних послуг (Центр надання  адміністративних послуг) .

Управління підзвітне і підконтрольне Долинській міській раді, виконавчому комітету, безпосередньо підпорядковується міському голові, з організаційної діяльності – посадовій особі керівного складу відповідно до розподілу обов’язків (керуючому справами виконкому Р. Михничу)

Управління знаходиться у відремонтованому та по-сучасному облаштованому приміщенні по вул. Грушевського, 18 та віддалених робочих місцях адміністраторів (далі – ВРМ) у старостинських округах територіальної громади.

Основною метою ЦНАП є орієнтація на задоволеність громадян, мешканців територіальної громади якістю послуг. Основними перевагами є: єдиний відкритий простір, ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, економія часу та ресурсів громадян, максимальна результативність.

З цією метою ми опановуємо нові інформаційні системи, доступи до Єдиних Державних реєстрів, запроваджуємо послуги в режимі онлайн.

До складу управління входять відділи:

– адміністрування;

– державної реєстрації;

– реєстраційних процедур та оформлення паспортів.

Станом на сьогодні до переліку послуг, що надаються у ЦНАПі та ВРМ внесено 224 послуг. Значна частина із них реалізовується шляхом взаємодії та на підставі узгоджених рішень між Долинською міською радою та органами виконавчої влади. Понад 55 послуг соціального характеру, що є найбільш поширеними серед населення, ми надаємо спільно з управліннями соціального захисту населення Калуської РДА. Послуги з питань геодезії, картографії та кадастру надаються у співпраці з Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області. Співпрацюємо з Південно – Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), з Державним підприємством «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України», Управлінням Державної міграційної служби України в Івано- Франківській  області, Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області , з Івано-Франківським МВ УДСНС України, з управлінням соціально- економічного розвитку території Калуської РДА, відділом реєстру виборців Калуської РДА.

В управлінні ми працюємо над організацією надання адміністративних та дозвільних послуг у терміни, передбачені чинним законодавством, здійсненням контролю за дотриманням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень, наданням консультацій громадянам щодо процедури надання адміністративної послуги в телефонному режимі та шляхом онлайн консультацій через сайт ЦНАП. Організаційне забезпечення діяльності  відбувається за допомогою програми «Універсам послуг», інтегрованої системи «Соціальна громада», Реєстру територіальної громади.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» запроваджено комплексну послугу «єМалятко».

Аналізуючи послуги що надано з початку 2021 року, станом на 01.06.2021 року:

відділом адміністрування надано 11243 послуг;

відділом реєстраційних процедур та оформлення паспортів – 7146 послуг;

відділом державної реєстрації – понад 1200 послуг.

Загалом понад 19 589 послуг.

Надходження до міського бюджету за цей період склало понад 317 тис. грн.

Для зручності громадян та на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» ЦНАП працює з громадянами 5 днів на тиждень, 7 год на день без перерви на обід .На території кожного з 18 старостинських округів функціонують  віддалені робочі місця адміністраторів.

Сьогодні у ЦНАП створено умови, щоб громадяни та суб’єкти господарювання почувалися комфортно: облаштовано кілька дитячих куточків для наймолодших наших відвідувачів, підйомник для осіб з обмеженими фізичними можливостями, обладнено приміщення для мами з немовлям. Підключено POS-термінали для оплати за платні послуги безпосередньо в приміщення ЦНАП та більшості ВРМ. Є можливість онлайн запису на прийом у ЦНАПі та з червня запроваджено прийом за допомогою електронної черги.

Результат послуги суб’єкти звернення отримують відповідно до порядку встановленого законом, після отримання смс -повідомлення про виконання.

Регулярно оновлюється інформація на сайті Центру надання адміністративних послуг та сторінці Центру надання адміністративних послуг у Facebook, надаються відповіді на коментарі та повідомлення.

Послуги у ЦНАП можна отримати швидко, якісно, доступно, комфортно і з посмішкою.

Начальник управління –
адміністратор  управління
надання адміністративних послуг                                                 В. Луцька