Про оренду приміщення

Тип документу: . № 246 від 27.12.2019. Стан: чинний Дата публікації: 27.12.2019

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 27.12.2019.           №246
м. Долина
Про оренду приміщення

Розглянувши звернення Долинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області про продовження терміну оренди приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Передати в оренду Долинському районному відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області нежитлове приміщення загальною площею 288,4 кв.м, по вул. Антоновича, 10 в м. Долина для функціонування відділу ДРАЦС терміном до 31.12.2020 року.

2.Орендарю, Долинському районному відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з балансоутримувачем.

3.Встановити, що у разі невиконання п. 2, дане рішення втрачає чинність.

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд