Про оренду приміщення

Тип документу: . № 232 від 13.07.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 13.07.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 13.06.2011.                               № 232
м. Долина
 
Про оренду приміщення
 
Розглянувши звернення Долинської районної організації учасників бойових дій (Воїнів Інтернаціоналістів) про продовження терміну дії договору оренди приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина та у зв’язку з переведенням громадських організацій у приміщення по вул. Промислова, 5, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 

в и р і ш и в:

 

         1. Дати дозвіл  Долинській районній організації учасників бойових дій (Воїнів Інтернаціоналістів) (Р. Будз) на продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 20,8 кв. м, в м. Долина, по вул. Промислова, 5 для використання під офіс організації терміном до 31.12.2011 року.
 
2. Орендарю, Долинській районній організації учасників бойових дій (Воїнів Інтернаціоналістів), в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради перезаключити договір оренди з комінальним підприємством «Житлово-експлуатаційна організація» (директор Корбут П.П.).
 
3. Рішення виконавчого комітету від 09.06.2011. №181 «Про оренду приміщень» вважати таким, що втратило чинність.
 
 
 
 
Заступник міського голови                                        Максим Новосельський