Про оренду приміщення

Тип документу: . № 340 від 30.10.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 30.10.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 30.10.2012.                               № 340
м. Долина
 
Про оренду приміщення
 
Розглянувши звернення районної державної адміністрації про надання в оренду приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Закон України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 

в и р і ш и в:

 

         1. Надати в оренду державній інспекції сільського господарства в Івано-Франківській області нежитлове приміщення загальною площею 24,1 кв. м (приміщення ІІ пов. № 39, 40, 41, згідно із експлікацією) по вул. Антоновича, 21 в м. Долина для використання під робоче місце державного інспектора у сфері державного контролю за використанням та охороною земель терміном до 31.12.2013 року.
 
2. Орендарю, державній інспекції сільського господарства в Івано-Франківській області, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна організація» Долинської міської ради (директор Корбут П. П.)
 
 
 
Міський голова                                                                   Володимир Гаразд