Про оренду приміщень

Тип документу: . № 232 від 28.11.2018 . Стан: чинний Дата публікації: 28.11.2018

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 28.11.2018.                                 № 232

м. Долина

Про оренду приміщень

Розглянувши звернення управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації про надання в оренду приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, де розміщений Долинський ліцей № 7 Долинської районної ради Івано-Франківської області, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В: 

  1. Передати управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації в оренду нежитлове приміщення площею 7221,7 кв.м. та господарські споруди по вул. Степана Бандери, 12 для здійснення діяльності Долинського ліцею № 7 Долинської районної ради Івано-Франківської області, з 01.01.2019 року терміном до 31.12.2019 року.
  1. Орендарю, управлінню освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди та угоду на організацію технічного обслуговування з комунальним підприємством «Управління комунального майна» Долинської міської ради.
  1. Встановити, що у разі невиконання п. 2, дане рішення втрачає чинність.

Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір