Про охорону майна та надання дозволу на вчинення неповнолітнім правочину

Тип документу: . № 327 від 25.10.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 25.10.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 25.10.2011.                               № 327
м. Долина
Про охорону майна та надання дозволу на вчинення
неповнолітнім правочину
Розглянувши матеріали по заяві Лешко А. І., яка проживає ________________, Лешка В. Б., проживає _____________ та Луців О. О., яка проживає ___________________ про надання дозволу на отримання в дар їх неповнолітнім сином Лешком А. В., ____________ року народження квартири ___________________, що належить Лешко А. І. на праві приватної власності, згідно витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 08.09.2011 року, та розглянувши заяву неповнолітнього Лешко А. В., про надання дозволу на отримання в дар та укладення договору дарування житлової квартири, беручи до уваги рішення комісії з питань захисту прав дитини Долинської районної державної адміністрації № 75 від 30 вересня 2011 року, керуючись ст. 40 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В:

 
1. Надати згоду громадянці Лешко А. І., яка проживає по ________________________ на укладення договору дарування квартири ______________  , що належить їй на праві приватної власності, для свого онука Лешко А. В., _________року народження.
2. Дати згоду неповнолітньому Лешко А. В., _____________року народження, який проживає по )_____________________, на отримання в дар та укладення договору дарування, за згодою батьків, житлової квартири _______________________________________________.
3. Зобов’язати батьків дитини утримувати квартиру __________________________________ до досягнення дитиною повноліття.
 
 
Міський голова                                                                     Володимир Гаразд