Про охорону майна та надання дозволу на вчинення неповнолітнім правочину

Тип документу: . № 360 від 23.11.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 23.11.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 23.11.2011.                               № 360
м. Долина
 
Про охорону майна та надання дозволу на вчинення
неповнолітнім правочину
 
Розглянувши матеріали по заяві Шубинець Н. В. та Шубинця Б. І., які проживають по _________________ про надання згоди на відчуження 1/6 частки квартири _________________та укладення договору купівлі –продажу 1\3 частки квартири _______________, розглянувши заяву неповнолітнього Шубинця Р. Б., ___________ року народження, що проживає по __________________, про надання дозволу на укладення договорів купівлі – продажу житлових квартир, беручи до уваги рішення комісії з питань захисту прав дитини Долинської районної державної адміністрації № 63 від 26 серпня 2011 року, керуючись ст. 40 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В:

 
1. Надати згоду неповнолітньому Шубинцю Р. Б., _____________ року народження, що проживає за адресою ________________ на відчуження 1/6 частки квартири __________________ та укладення договору купівлі –продажу 1\3 частки квартири _____________________.
 
2. Зобов’язати батьків дитини Шубинець Н. В. та Шубинця Б. І. утримувати 1\3 частки квартири _________________ до досягнення дитиною повноліття.
 
 
 
 
Міський голова                                                                     Володимир Гаразд