Про охорону майна малолітнього Курус С.Р.

Тип документу: . № 272 від 11.08.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 11.08.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 11.08.2011.                               № 272
м. Долина
Про охорону майна малолітнього Курус С.Р.
Розглянувши матеріали по заяві Куруса В. М., який проживає за адресою _____________ про надання дозволу на укладення договору дарування 1/2 частки квартири ________________, що належить йому на праві спільної (сумісної) власності згідно із Свідоцтвом про право власності на житло, виданим виконкомом Долинської міської ради 16.08.2002 року, на користь свого малолітнього племінника Куруса С. Р. _________ року народження, та заяву Куруса Р. М. та Курус Г. С. про надання дозволу на укладення договору дарування 1/2 частки квартири ______________ на користь малолітнього сина Куруса С. Р. ______________року народження, беручи до уваги рішення комісії з питань захисту прав дитини Долинської районної державної адміністрації від 03 серпня 2011 року №52, керуючись ст. 40 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 17 Закону України «Про охорону дитинства», Цивільним кодексом України, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дати згоду Курусу В. М. на укладення договору дарування 1/2 частки квартири __________________, що належить йому на праві спільної (сумісної) власності згідно із Свідоцтвом про право власності на житло, виданим виконкомом Долинської міської ради 16.08.2002 року, на користь свого малолітнього племінника Куруса С. Р. _________________ року народження.
2. Дати згоду Курусу Р. М. діяти від імені малолітнього сина Куруса С. Р. ______________ року народження при укладенні на його користь договору дарування 1/2 частки квартири _________________________.
3. Зобов’язати Куруса Р. М. та Курус Г. С. забезпечити малолітнього сина Куруса С. Р. _____________ року народження житлом за адресою: ________________________.
 
 
 
Міський голова                                                                     Володимир Гаразд