Про оголошення аукціону на продовження договору оренди

Тип документу: . № 465 від 22.07.2022    . Стан: чинний Дата публікації: 23.07.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 22.07.2022                                № 465
м. Долина
Про оголошення аукціону
на продовження договору оренди

Розглянувши звернення громадської організації «Студія розвитку дитини «Карамелька» про продовження договору оренди частини приміщення по проспекту Незалежності, 6, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно», керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Продовжити договір оренди шляхом оголошення аукціону в електронній торговій системі на частину приміщення (каб. №34, 35 згідно із експлікацією технічного паспорта) площею – 81,1 кв. м, по проспекту Незалежності, 6, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем, громадською організацією «Студія розвитку дитини «Карамелька» або укладений з новим орендарем.

2.Затвердити умови оренди на яких проводиться аукціон на продовження договору оренди:

– розмір стартової орендної плати об’єкта оренди –1210,12 гривень;

– строк оренди – 1 рік;

– цільове використання – діяльність спрямована на забезпечення в ігровій формі всебічного розвитку дитини (в індивідуальному порядку заняття з дітками із затримкою мовного розвитку, психофізичного розвитку).

– розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону – встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди – 12,10 гривень;

– розмір гарантійного внеску: встановлюється у розмірі стартової орендної плати на один місяць для об’єктів оренди, пропонований строк оренди яких становить від одного місяця до одного року, а для чинного орендаря, гарантійний внесок у розмірі половини стартової орендної плати за один місяць;

– розмір реєстраційного внеску – сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року ;

– кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 3 кроки.

Аукціон на продовження договору оренди  проводиться через 21 день після публікації в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (21 календарний день з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

3.Доручити Управлінню житлово-комунального господарства Долинської міської ради оприлюднити оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди даного приміщення в електронній торговій системі протягом десяти робочих днів з дати прийняття рішення та провести інші дії у строки та у спосіб, визначений Порядком передачі майна в оренду.

4.Орендарю укласти договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг.

Міський голова                                                     Іван Дирів