Про  намір передачі в оренду та оголошення аукціону на оренду приміщення   по вул. Шевченка, 33,  с. Надіїв

Тип документу: . № 434 від 16.06.2022. Стан: чинний Дата публікації: 20.06.2022

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 16.06.2022                                 № 434
м. Долина
Про  намір передачі в оренду та оголошення аукціону
на оренду приміщення   по вул. Шевченка, 33,  с. Надіїв

З метою ефективного використання майна комунальної власності, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1.Включити до Переліку першого типу об’єкт комунальної власності – нежитлове приміщення – будівля котельні, площею 84,8 кв.м, розташованого за адресою: вул. Шевченка, 33, с. Надіїв, з наміром передати його в оренду.

2.Оголосити аукціон в електронній торговій системі з передачі в оренду нежитлове приміщення – будівля котельні, площею 84,8 кв.м, розташованого за адресою: вул. Шевченка, 33, с. Надіїв, за результатами якого буде укладений договір оренди.

3.Затвердити умови оренди на яких проводиться аукціон на оренду:

– місячний розмір стартової орендної плати об’єкта оренди  – 1023,16 гривень;

– строк оренди – 1 рік;

– цільове призначення – здійснення господарської діяльності;

– розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону – встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати;

– розмір гарантійного внеску: встановлюється у розмірі стартової орендної плати на два місяці для об’єктів оренди, пропонований строк оренди яких становить від одного до п’яти років;

– розмір реєстраційного внеску – сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року;

– кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 3 кроки.

Аукціон оренди проводиться через 21 день після публікації в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (21 календарний день з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

4.Доручити Управлінню житлово-комунального господарства Долинської міської ради оприлюднити в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду на аукціоні та провести дії у ЕТС, укласти договір оренди з переможцем аукціону у строки та у спосіб, визначений Порядком передачі майна в оренду.

5.Орендарю укласти договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна та угоди з надавачами комунальних послуг.

6.Затвердити звіт незалежної оцінки нежитлового приміщення – будівля котельні, загальною площею 84,8 кв.м, за адресою вул. Шевченка,33, с. Надіїв, ринкова вартість становить 102316,00 (сто дві тисячі триста шістнадцять гривень 00 копійок) з урахуванням ПДВ.

 Міський голова                                            Іван Дирів