Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Тип документу: . № 318 від 30.10.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 30.10.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 30.10.2012.                                      № 319
м. Долина
 
Про надання дозволу на
розміщення зовнішньої реклами
 
         Розглянувши заяву ПАТ «Фольксбанк» про надання дозволу на встановлення рекламних засобів зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу», ст. 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 2067 «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення зовнішньої реклами у м. Долина, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

 
         1. Надати дозвіл ПАТ «Фольксбанк» на встановлення двохстороннього інформаційного щита типу «галочка», прикріпленого до опори вуличного освітлення (розміром 0.67 м. х 1.20 м.) терміном на три роки до 30.10.2015 року, по вул. Обліски, 36 в м. Долина.
 
2. Зобов’язати ПАТ «Фольксбанк» в місячний термін укласти угоду з КП «Комунгосп» про використання опори вуличного освітлення.
 
3. За два місяці перед закінченням терміну дії даного рішення власнику інформаційного засобу звернутись в робочий орган для продовження терміну дії дозволу або по закінченню терміну – демонтувати дану конструкцію.
 
4. У разі невиконання пункту 2 дане рішення втрачає чинність.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на КП «АПБ Арка».
 
 
 
Міський голова                                                                    Володимир Гаразд