Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Тип документу: . № 318 від 30.10.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 30.10.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 30.10.2012.                                  № 318
м. Долина
 
Про надання дозволу на
розміщення зовнішньої реклами
 
         Розглянувши заяву приватного підприємця Краснецької Тетяни Федорівни про надання дозволу на встановлення рекламного засобу зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу», ст. 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 2067 «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення зовнішньої реклами у м. Долина, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

 
         1. Надати дозвіл приватному підприємцю Краснецькій Тетяні Федорівні на встановлення одностороннього рекламного щита (розміром 0,70 х 1,00 м.) терміном на три роки до 30.10.2015 року  по вул. Грушевського, 32 в м. Долина.
 
2. Зобов’язати ПП Краснецьку Т.Ф. в місячний термін укласти угоду з КП «ЖЕО» про використання фасаду будинку № 32 для розміщення об’єкту зовнішньої реклами.
 
3. За два місяці перед закінченням терміну дії даного рішення власнику рекламного засобу звернутись в робочий орган для продовження терміну дії дозволу або по закінченню терміну – демонтувати рекламний засіб.
 
4. В разі невиконання п. 2 дане рішення втрачає чинність.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на КП «АПБ Арка».
 
 
Міський голова                                                                    Володимир Гаразд