Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку

Тип документу: . № 310 від 22.09.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 22.09.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 22.09.2011.                                       № 310
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію
житлового будинку
 
Розглянувши заяву громадянки Грицишин Г. В. щодо реконструкції житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови веранди, кухні, ванни по вул. Брочківська,9 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯК №805006), витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянці Грицишин Г. В. провести реконструкцію житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови веранди, кухні, ванни по вул. Брочківська,9 у м. Долина.
2. Зобов’язати громадянку Грицишин Г.В. отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови веранди, кухні, ванни по вул. Брочківська,9 у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадянку Грицишин Г.В., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
 
Заступник міського голови                                                  Ігор Жовнір