Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку

Тип документу: . № 386 від 12.12.2012 . Стан: чинний Дата публікації: 12.12.2012

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

 
Від 12.12.2012.                               № 386
м. Долина
Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку
 
Розглянувши заяву громадянина Слободи М. М. щодо реконструкції житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та влаштування мансардного поверху по вул. Верховинця, 11 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯД №846893), витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт, проектні пропозиції, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

 

1. Дозволити громадянину Слободі М. М. провести реконструкцію житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та влаштування мансардного поверху в межах горища по вул. Верховинця, 11 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянина Слободу М.М., отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та влаштування мансардного поверху в межах горища по вул. Верховинця, 11 в м. Долина. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт.
3. Попередити громадянина Слободу М.М.  що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених будівельних робіт у повідомленні, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
Міський голова                                                               Володимир Гаразд