Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку

Тип документу: . № 330 від 25.10.2011 . Стан: чинний Дата публікації: 25.10.2011

УКРАЇНА
ДОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 
Від 25.10.2011.                               № 330
м. Долина
 
Про надання дозволу на реконструкцію
житлового будинку
 
Розглянувши заяву громадянина Жмуркевич О. М. щодо перебудови житлового будинку по вул. Винниченка, 30 в м.Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯЛ №289989), технічний паспорт, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради
 

В И Р І Ш И В :

 

1. Дозволити громадянину Жмуркевичу О. М. провести реконструкцію житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та надбудови мансардного поверху по вул. Винниченка, 30 у м. Долина.
 
2. Зобов’язати громадянина Жмуркевич О. М., отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та надбудови мансардного поверху по вул. Винниченка, 30 у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт  в органах Держархбудконтролю.
 
3. Попередити громадянина Жмуркевич О. М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
 
4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
 
 
Міський голова                                                               Володимир Гаразд